O WEBOPINIE

WEBOPINIE na straży satysfakcji online

Misją WEBOPINIE jest zwiększenie zadowolenia użytkowników Internetu.

Zaczynamy od Allegro - MISJA RADOSNE ŚWIĘTA 2016

W celu poprawienia doświadczeń zakupowych przez Internet w Polsce, WEBOPINIE rozpoczyna swoją działalność Misją Radosne Święta 2016.
Zakupy na Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia to w naszym kraju głównie zakupy przez Allegro.
Chcemy, aby świąteczne prezenty były udane i niosły bliskim radość.
Niestety nie raz doświadczyliśmy flustrację po zakupie przez Internet.
Po wnikliwej analizie Allegro oraz podobnych serwisów doszliśmy do wniosku, że brak możliwości wystawienia opinii za zakupiony przedmiot oraz brak możliwości ich przeglądania pod opisem przedmiotu jest głównym czynnikiem lawinowego wzrostu osób sfrustrowanych z zakupów na Allegro. W związku z tym naszą misję realizujemy poprzez udostępnienie narzędzia pozwalającego dzielić się doświadczeniem zakupowym na Allegro.

Co dalej

W przyszłości planujemy rozszerzyć działanie narzędzia o dodatkowe platformy zakupowe oraz sklepy internetowe, na których występuje podobny problem - brak ocen / opinii - lub ich cenzura.

Wiarygodność opinii

Istotną dla nas kwestią jest wiarygodność opinii. Poprzez wdrożone systemy antyspamowe i limity w liczbie wysyłanych opinii w przedziale czasowym staramy się zapobiec przekłamaniom. Wierzymy jednocześnie, że podobnie jak Wikiepdia, uda nam się stworzyć wiarygodne źródło informacji wysyłanych przez anonimowych użytkowników.
Wiemy, że radość z dobrego zakupu jest tak duża, że chętnie dzilimy się opinią z innymi ludźmi. Podobnie będąc sfrustrowanym z zakupu, w trosce o innych, czujemy potrzebę ich ostrzeżenia. Takie działania niosą pożytek dla ludzkości, dlatego Natura obdarzyła nas w to coś co zwiemy Miłością Bliźniego. Wierzymy, że to coś stanie się źródłem wiarygodnych opinii.